Home Slider WebOS
Nove klime
New Energy Labels Home Slider
Home Slider

Новости

Декоративни aспиратори

Декоративни аспиратори

Естетиката на дизајнот се задржува, останува иста, мирисите поминаа неповратно, квалитетот на воздухот е подобрен, а амбиентот на вашата кујна доби дополнителна вредност и привлечност.

Микробранова рерна

МИКРОБРАНОВИ ПЕЧКИ - Часовите станаа минути! Користејќи ги микробрановите печки VOX Electronics заштедете време и енергија. За брзо одмрзнување, загревање и складирање на храна.

LED екран
Комбинирани шпорети

Комбинирани шпорети- печки

Како најдобро да се реши вечната дилема на шпорет на гас или електрична енергија едноставно, и двете –совршено комбинирани во еден уред. Кога имате две опции на располагање, тогаш имате можност да ги користите само нивните придобивки. 

Копче за плин
Големина на рерната
Гратис кабли за струја
Две тепсии
Фенови

ФЕНОВИ  VOX - Electronics фен за коса ќе ја  направи уште полесна за вас да ја вклопи вашата фризура. Со помош на многу тесен концентратор, бидете сигурни дека вашата коса е секогаш убаво обликувана и негувана. Лесен за совршен стил на коса.

Правосмукалки

ПРАВОСМУКАЛКИ – Чистете ги подовите брзо и темелно! Моќните мотори , со премиум филтрацијата и тивкото работење , имаат и одличен радиус на дејствување ги прават нашите правосмукалки најдобар пријател на секое семејство во нашите домови- ќе им речите збогум на нечистотијата и на влакната од вашите миленичиња. 

Вградени рерни

Вградените печки - рерни 

VOX се истакнуваат со нивниот елегантен дизајн, а и имаат многу напредни функции, флексибилност со висок капацитет и ги гарантираат највкусните подготвени јадења. Инендтификувајте ја вградената рерна која совршено ќе се вклопи во амбиентот на вашата кујна и ќе придонесе за вашата кулинарна вештина.

Турбо рерна
Каталитичка рерна
Големина на рерната
Гратис кабли за струја
Smart Телевизори

ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР - ПАМЕТЕН ИЗБОР

Во светот каде што сакаат да  споделуваат, коментираат и твитуваат нови зборови и каде целата твоја компанија на "мрежата" е едноставно незамислива што не сте дел од таа приказна,  решивме да ви го олесниме користењето на VOX SMART TV за да пристапите на Интернет. Без разлика дали сакате да ги гледате вашите омилени видео материјали или да слушате музика на You Tube, да разговарате со пријателите преку Фејсбук и Твитер, заедно со SMART, ќе го направите сето тоа на еден уред, побрзо, полесно и поефикасно од фотелјата, плус сите во висока резолуција и уште повеќе квалитетен звук. БИДЕТЕ ПАМЕТНИ И ВИЕ И ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР!

H.265 HEVC
PVR
Smart
WiFi интегриран
Машини за сушење алишта

Машине за сушење алишта VOX

Голем капацитет, практични и внимателно дизајнирани програми се прилагодени на брзиот модерен начин на живот. Машини за сушење VOX се идеални кога станува збор за сушење на нежни алишта.

Сигурно заклучување
Аспиратор CGL 950 IX
Вградена микробранова печка MWH-GD23W
Шпорет GTR 6315 IX
Фен НТ 9992
Правосмукалка SIROCCO 700
Вградена рерна EBB7500
СЕРИЈА  ADS315
Машина за сушење алишта-Сушара TDM-800T1G