Фен НТ 9992 Фен НТ 9992

Фен НТ 9992

Шифра на артиклите : HT9992
Barkod: 8606019604516
Провери достапност
0+ komada na lageru
зачувајте ги во омилената ваша листа
Pomoć
Спецификација
Карактеристика Вредност
Категорија Фенови
Тип Oбичен
Сила 1800 W
Број на брзини 2
Бројот на температурата 3
Cool shot Да
Должина на кабел 2 м
Преостанати користи -бенефити ДС мотор, јонски, ладен удар, голем проток на воздух за брзо сушење на косата, заштита од прегревање, кука за монтирање, тенок концентратор на вентилаторот
Бојата Црна
Димензии на уредот (ШxВxД) 25 x 9 x 2.75 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 25 x 9.5 x 29.5 цм
Нето тежина 0.79 кг
Вкупна тежина 0.85 кг
BAR-код 8606019604516
Поддршка
Коментари

Остави коментар