Правосмукалка SIROCCO 700 Правосмукалка SIROCCO 700

Правосмукалка SIROCCO 700

Шифра на артиклите : SIROCCO700
Barkod: 8606019603496
Провери достапност
0+ komada na lageru
зачувајте ги во омилената ваша листа
Pomoć
Спецификација
Карактеристика Вредност
Категорија Правосмукалки
Тип Класичен
Сила 700 W
Вшмукување 200 W
Капацитет на торба 3 л
Регулатор на моќта Да
Радиус на дејствување 15 м
Тип на цевки Метална
Филтрација ХЕПА 12 Да
EcoHigh Spin Намалена потрошувачка на енергија
Нагласуваме Индикатор за целосна торба, тивко работење, мек почеток, две четки за употреба (мала и млазница), автоматско намотување на кабелот
Класа на енергија A A A
Бојата Црна
Димензии на уредот (ШxВxД) 46.9 x 31.5 x 25.5 cm
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 56 x 34.5 x 32.5 cm
Нето тежина 6 kg
Вкупна тежина 8 kg
BAR-код 8606019603496
Препорачуваме

Слични производи

Поддршка
Коментари

Остави коментар