Вградена микробранова печка MWH-GD23W Вградена микробранова печка MWH-GD23W

Вградена микробранова печка MWH-GD23W

Шифра на артиклите : GD23W
Barkod: 8606019603144
Провери достапност
0+ komada na lageru
LED екран
LED екран
зачувајте ги во омилената ваша листа
Pomoć
Спецификација
Карактеристика Вредност
Категорија Микробранова рерна
Моќ на микробранови 1000 W
Моќ на скарата 1250 W
Капацитет на рерната 23 l
Дијаметар на стаклена плоча 270 мм
Контрола Дигитален
Автоматско мени 8 различни програми
Одмрзнување во зависност од тежината на порцијата Да
Сигнал за завршување на програмата Да
Преостанати користи -бенефити 3D дистрибуција на микробранови, светлина во рерната
Заштита за деца Да
Технологија LED екран
Бојата Бело
Димензии на уредот (ШхДхВ) 48.5 x 41 x 29.3 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШхДхВ) 53.6 x 43.6 x 33 цм
Нето тежина 14 кг
Вкупна тежина 15 кг
BAR-код 8606019603144
Технологии
ЛЕД ЕКРАН - Надворешниот LED дисплеј на вратата на уредот овозможува лесна контрола и прилагодување на температурата, со еден допир.
Поддршка
Коментари

Остави коментар