Elektroshtëpiake

Elektroshtëpiake

Aparate për sanduiçë

APARATE PËR SANDUIÇË – Le të fillojë çdo ditë me  një mëngjes të përsosur. Dizajn elegant, mirëmbajtje e lehtë dhe pllaka të pangjitshme të dizajnuara në mënyrë speciale do të bëjnë që çdo kafshatë të jetë kënaqësi për të cilin ia vlen të filtet.

Aparate për waffle

APARATET PËR ËAFFELS – Kënaquni duke përgatitur ëmbëlsirat e dëshiruara. Me pllaka ngrohëse të dizenjuara në mënyrë speciale, të cilat janë të lehta për tu pastruar, do të përfitoni ëmbëlsirat e gjyshes të formësuara në mënyrë të përsosur. Deserti është servirur! 

Blenderë

BLENDERËT - Motorë të fuqishëm në kombinim me thika të mprehta nga çeliku i pandryshkur dhe enët e mëdha ju mundësojnë që shpejtë dhe në mënyrë të thjeshtë të merrni dozën tuaj ditore të vitaminave. Ofroni vetes dhe më të dashurve tuaj smoothy të paharrueshme, shejk dhe salca, pa komponenta BPA!

Fenë

FENAT - VOX Electronics fenat tani e tutje do të ju lehtësojnë edhe më shumë rregullimin e flokëve. Me anë të koncentratorit shumë të ngushtë, sigurohuni që flokët gjithmonë ti keni të rregulluara dhe të modeluara mirë. Në mënyrë të thjeshtë deri te modeli i përsosur i flokëve.

Furra mikrovalore

FURRAT MIKROVALORE – Orët janë bërë minuta! Me përgatitjen e furrës mikrovalore VOX Electronics kurseni kohën dhe energjinë elektrike. Për shkrirje të shpejtë, ngrohje dhe përgatitjen e ushqimit.

Grirëse

GRIRËSET – Për grirje të përsosur të përbërësve nga kopshti. Ushqimet e shëndetshme dhe të shijshme i keni shumë afër. Zgjidhje e përsosur për rezultate profesionale në kuzhinë.

 

Hekur me avull

HEKUR ME AVULL - Mos i lini asgjë rastësisë. Vrushkujt e fortë të avullit do të bëjnë që grumbujt e mëdha të rrobave të mos jenë më pjesë e përditshmërisë tuaj. Shpejtë, thjeshtë dhe në mënyrë efikase. Hekuri me avull VOX Electronics.

Hekura

HEKURAT – Siguroni vetes hekurosje të këndshme pa shumë mundim. Fuqi e madhe, pllaka të cilat parandalojnë ngjitjen e pëlhurës dhe shkyqja automatike ju mundësojnë liri maksimale në hekurosje dhe siguri. Për ata të cilët nuk bëjnë kompromis me hekurosjen.

Ibrikë

IBRIKËT – përgatitja e pijeve të ngrohta asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë. Pavarësisht nëse jeni dashamirë i kafesë apo çajit, le të jetë përdorimi i ibrikut VOX Electronics fillimi i kënaqësisë relaksuese e të shijuarit të pijes së preferuar. Kënaqësi pa kompromis!

Mikserë

MIKSERËT – Përgatitja e ushqimit asnjëherë nuk ka qenë më e thjeshtë. Rezultate pa kompromis. Siguria në nivelin më të lartë. Rezultate të shkëlqyeshme të përzierjes dhe ndrydhjes për disa caste.

Mini furra

Shije të cilën nuk do ta harroni kurrë. E freskët, e shëndetshme dhe krokante. Bukë për çdo ditë!

Pajisjet ngrohëse

Pajisjet ngrohëse

Po vijnë ditë të ftohta! Ngrohuni shpejtë, lehtë dhe rehatshëm. Le të kalojë dimri në atmosferë familjare me pajisjet ngrohëse të VOX Electronics.

Peshore kuzhine

PESHORET E KUZHINËS – Precizitet i përsosur. Dizajn pa kompromis. Mik i mirë në kuzhinë.

Peshore trupore

PESHORET TRUPORE – Precizitet i përsosur. Kapacitet i lartë. Dizajn që ia vlen. Siguri në nivel të lartë. Le të jetë çdo përdorim satisfaksion i vogël për të arritur qëllimin përfundimtar!

Shtrydhëse

SHTRYDHËSET – Shëndeti në gotë! Duke përdorur prerës me efikasitet të lartë, me numër të madh të rrotullimeve, VOX Electronics shtrydhëset lirojnë nga përbërësit vitamina të rëndësishme, enzime dhe minerale, me çka ju ofrojnë lëng në formë të lehtë për tretje dhe absorbim.

SKARA ELEKTRIKE

SKARA ELEKTRIKE - Përgatitni file të shijshme të peshkut dhe mish skare pa shumë mund. Krokante, e lëngshme dhe e shijshme. Ftoni miqtë tuaj! 

Skarë kontakti

KONTAKT GRIL – Skarë, peshk ose sanduiç i thekur për udhëtim? Përgatitje e shëndetshme dhe e shpejtë- e thjeshtë dhe efikase. Përgatitni shujtat e preferuara me stil.

Thithëse

THITHËSET– Pastroni dyshemetë tuaja shpejtë dhe tërësisht! Motorë të fuqishëm, filtrim i përsosur, punë e qetë dhe radius i madh i veprimit bëjnë që thithëset tona të jenë miqtë më të mirë gjatë pastrimit të shtëpisë tuaj- përshëndetuni me ndyrësitë dhe qimet e kafshëve.

Tostierë

TOSTIERËT– nuk ka gjë më të mirë se sa mëngjesi i shëndetshëm apo jo? VOX Electronics tostieri do të ju mundësojë që tosti juaj gjithmonë të jetë i pjekur në mënyrë të barabartë, pikërisht ashtu siç dëshironi. Filloni ditën tuaj me buzëqeshje!

Ventilatorë

VENTILATORËT – Si erë e lehtë pas një dite të gjatë vere, VOX Electrnocs ventilatorët do të futin frymën e ajrit të freskët në jetën tuaj. Puna e qetë dhe stabile e pajisjeve tona do të bëjnë që çdo përdorim të jetë dozë e shtuar e freskisë!