ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

По страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Димензија на плочата
Сила
цена
2 Производи
Pročitajte

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА - Спремајте вкусни филети од риба или скара без многу труд. Крцкаво, сочно и вкусно. Повикајте и пријатели!