Lite TV

По страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Дијагонален екран
Резолуција на екран
Тип на тјунер
Технологија
Прикажи повеќе
Бојата
цена
siva
2 Производи
Pročitajte

ЕДИНСТВЕН ИСКУСТВО НА СЛИКА СО ПРИРОДЕН КОНТРАСТ СО НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН

 Квалитетот и сигурноста, придружени со јасен контраст и живописни бои, овозможуваат целосно уживање во сликата. Со квалитетни екрани, дигиталните приемници за прием на дигитални сигнали и сите потребни врски ќе ги допрат сите светски стандарди. USB медиа плеер со поддршка за мноштво мултимедијални формати со кристално чист звук ќе донесе кино доживување во вашиот дом. Со PVR опција, снимете ја вашата омилена содржина на телевизиски канал на која било USB надворешна меморија.