Lite TV

По страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Дијагонален екран
Прикажи повеќе
Резолуција на екран
Тип на тјунер
Технологија
Прикажи повеќе
Бојата
цена
33 Производи
Sačuvano u omiljne
Lite TV 43DSA311B
LED 43DSA311B
29.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 43DSA311G
LED 43 DSA311G
27.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 42DSQGB
LED 42DSQ-GB
26.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 43DSA316B
LED 43DSA316B
26.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 39DSA662B
LED 39DSA662B
22.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 43CBF050B
LED 43CBF050B
21.990,00 RSD
Големина
40 инчи
43 инчи
Sačuvano u omiljne
Lite TV 40CBF080B
LED 40CBF080B
20.990,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 32DSA662B
LED 32DSA662B
19.490,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 32DSA662Y
LED 32DSA662Y
19.490,00 RSD
Sačuvano u omiljne
Lite TV 32DSA316Y
LED 32DSA316Y
19.490,00 RSD
Pročitajte

ЕДИНСТВЕН ИСКУСТВО НА СЛИКА СО ПРИРОДЕН КОНТРАСТ СО НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН

 Квалитетот и сигурноста, придружени со јасен контраст и живописни бои, овозможуваат целосно уживање во сликата. Со квалитетни екрани, дигиталните приемници за прием на дигитални сигнали и сите потребни врски ќе ги допрат сите светски стандарди. USB медиа плеер со поддршка за мноштво мултимедијални формати со кристално чист звук ќе донесе кино доживување во вашиот дом. Со PVR опција, снимете ја вашата омилена содржина на телевизиски канал на која било USB надворешна меморија.