Аспиратор CHM 650 IX
Аспиратор CHM 650 IX
Аспиратор CHM 650 IX
Аспиратор CHM 650 IX Аспиратор CHM 650 IX
Аспиратор CHM 650 IX Аспиратор CHM 650 IX
Аспиратор CHM 650 IX Аспиратор CHM 650 IX

Аспиратор CHM 650 IX

Шифра на артиклите : CHM650IX
Barkod: 8606107984278
Провери достапност
0+ komada na lageru
зачувајте ги во омилената ваша листа
Pomoć
Спецификација
Карактеристика Вредност
Категорија Декоративни aспиратори
Тип Стандарден
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
Сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 6,3 W
Вид на светло LED
Можност за прилагодување на висината Да
Годишно потрошена енергија (kWh) 60
Aluminijumski kasetni filter (pogodno za pranje u sudomšini) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Класа на енергија D
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Ниво на бучава 61 dB
Гаранција 5 години
Бојата Inox
Нето тежина 6.7 кг
Вкупна тежина 7.2 кг
Дименѕије апарата (ШxВxД) 598 x 902 x 450 мм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 690 x 235 x 525 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 845
Коментари

Остави коментар