Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX Аспиратор CGL 950 IX
Аспиратор CGL 950 IX Аспиратор CGL 950 IX

Аспиратор CGL 950 IX

Шифра на артиклите : CGL950IX
Barkod: 8606019603175
Провери достапност
0+ komada na lageru
зачувајте ги во омилената ваша листа
Pomoć
Спецификација
Карактеристика Вредност
Категорија Декоративни aспиратори
Тип Декоративен
Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
Сила на вшмукувањето 253 m3/h
Број на моторот 1
Номинална силина на системот за осветлување 3 W
Вид на светло LED
Можност за прилагодување на висината Да
Годишно потрошена енергија (kWh) 60
Aluminijumski kasetni filter (pogodno za pranje u sudomšini) Да
Ефикасност на филтрација на маснотии (GFE) 75.9
Класа на енергија D
Позиција на издувниот отвор Од врвот
Ниво на бучава 61 dB
Бојата Inox
Нето тежина 12.05 кг
Вкупна тежина 15.35 кг
Дименѕије апарата (ШxВxД) 898 x 900 x 450 мм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 975 x 450 x 495 мм
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 310
Коментари

Остави коментар