Мали куќни апарати

Мали куќни апарати

Hand blenders

РАЧНИ БЛЕНДЕРИ - Лесни за употреба и опремени со корисни функции за сечкање и камшикување, нашите рачни блендери го прават потешкиот дел на работата за преработката на храна. На вас останува да уживате - хранливи супи, кремасти чорби и сосови без грутки, за брза подготовка и одлични резултати. Секој пат.

Апарати за крофни

АПАРАТИ ЗА КРОФНИ - Уживајте во вашите омилени десерти. Со специјално дизајнираните грејни плочи кои лесно се чистат, ќе добиете совршено дизајнирана торта-крофна од баба. Десерт се служи!

Апарати за сендвичи

АПАРАТИ ЗА СЕНДВИЧИ – Нека секој ден ви почне со крцкав убав оброк! Елегантен дизајн, лесен за одржување и специјално дизајнирани панели без лепење ќе го направат секој залак задоволство вредно за вкусување и убедување.

Блендери

БЛЕНДЕРИ - Здравата исхрана е полесна со блендери VOX. Комбинацијата од моќен мотор, сечилото од не'рѓосувачки челик и садот со голем капацитет е идеален за брза подготовка на шејкови, смути и сосови за целото семејство.

Ваги за телесна тежина

ТЕЛЕСНА ВАГА - Совршена прецизност. Голем капацитет. Дизајн достоен за внимание. Сигурност на највисоко ниво. Нека секоја употреба е малку задоволство до крајната цел!

Вентилатори

ВЕНТИЛАТОРИ - Како ветар по долгиот ден навивачите на VOX Electronics ќе внесат здив на свеж воздух во вашиот живот. Тивката, стабилна работа на нашите уреди ќе ја направи секоја употреба дополнителна доза на освежување!

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА - Спремајте вкусни филети од риба или скара без многу труд. Крцкаво, сочно и вкусно. Повикајте и пријатели!

Електрични бокали за вода

ЕЛЕКТРИЧНИ БОКАЛИ ЗА ВОДА - Заштеда на топли пијалаци никогаш не било полесно. Без разлика дали сте љубител на чај или кафе, нека употребата на котел VOX Electronics ќе биде вовед во релаксирачкото искуство за пиење вашиот омилен пијалок. Уживање без компромис!

Контактна скара

КОНТАКТНА СКАРА - Скара, риба или крцкави сендвичи за патување? Нема проблем. Здрава и брза подготовка - едноставна и ефективна. Подгответе ги вашите омилени јадења со стил.

Кујнски ваги

КУЈНСКИ ВАГИ - Совршена прецизност. Дизајн без компромис. Добар пријател во кујната.

Ледена машина

ЛЕДЕНА МАШИНА - Инстантно освежување е секогаш при рака со машините за мраз VOX. Омилениот безалкохолен пијалок или коктел се секогаш подготвени за сервирање.

Микробранова рерна

МИКРОБРАНОВИ ПЕЧКИ - Часовите станаа минути! Користејќи ги микробрановите печки VOX Electronics заштедете време и енергија. За брзо одмрзнување, загревање и складирање на храна.

Миксери

МИКСЕРИ – Дробењето на храната никогаш не било полесно. Резултати без компромис. Сигурност на највисоко ниво. Одличните резултати на мешање и дробење за време на Tili.

Мини пекари

МИНИ ПЕКАРИ - Вкус кој нема да можете никогаш да го заборавите. Свеж, здрав и крцкав. Леб за секој ден!

Пегли

ПЕГЛИ – Препуштејте си на себе си удобно пеглање без многу напори. Голема сила на пеглите , плочите кои спречуваат лепење на материјалот, ткаенините, и автоматското исклучување на пеглата овозможува максимална слобода во пеглањето и безбедноста. За сите оние кои со пеглите немаат компромис!

Правосмукалки

ПРАВОСМУКАЛКИ – Чистете ги подовите брзо и темелно! Моќните мотори , со премиум филтрацијата и тивкото работење , имаат и одличен радиус на дејствување ги прават нашите правосмукалки најдобар пријател на секое семејство во нашите домови- ќе им речите збогум на нечистотијата и на влакната од вашите миленичиња. 

Сецкалки

СЕЦКАЛКИ - За совршено сецкани состојки од градината. Здрави, вкусни јадења се блиску до рака овој пат. Целосен хит за професионални резултати во кујната.

Соковници

СОКОВНИЦИ - Здравје во чашата! Користејќи високо ефикасни ножеви, со голема брзина, соковите VOX Electronics ослободуваат есенцијални витамини, ензими и минерали од храна, кои ви обезбедуваат чист сок лесен за варење и апсорпција.

Станица на пареа

СТАНИЦА НА ПАРЕА - Не оставајте ништо на случајност. Моќната пареа ќе овозможи секојдневните големи купишта на облека да станат минато. Брзо, ефикасно и едноставно. VOX Electronics станица на пареа.

Тостери

ТОСТЕРИ - Нема подобро нешто од здравиот оброк , нели ? Тостерните VOX Electronics ќе ви овозможат секогаш ви бидат рамномерно печени, исто како што сакате. Започнете го денот со насмевка!

Уред за правење на палачинки

УРЕД ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПАЛАЧИНКИ - Дали сте љубител на палачинки, но губите трпение како ќе се направат? Соберете ги потребните состојки, соберете ги најблиските и уживајте во вкусовите.

Уреди за греење

ГРЕЈНИ ТЕЛА - Ни прстигнуват студените денови! Стоплете се бргу, лесно и комфорно. Нека зима изине во топла семејна атмосфера со ВОКС Елецтроницс грејни тела.

Фенови

ФЕНОВИ  VOX - Electronics фен за коса ќе ја  направи уште полесна за вас да ја вклопи вашата фризура. Со помош на многу тесен концентратор, бидете сигурни дека вашата коса е секогаш убаво обликувана и негувана. Лесен за совршен стил на коса.

Фритезe

ФРИТЕЗЕ - Брз, здрав и вкусен оброк за само неколку минути? Наместете го термостатот, вметнете ја храната во лесно пренослив сад и уживајте гледајќи низ стакло како се спрема храната и се одделува здравата од нездравата храна. Пријатно!