- Šporet keramicki CHT 6000 WBF
Šporet keramicki CHT 6000 WBF
Šifra artikla: CHT6000WBF
Barkod: 8606019606923
Model:
Šifra proizvođača: CHT6000WBF
NSZ CHT6000WBF
O proizvodu
0,00
RSD
RSD
Ušteda:
0,00
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
Radno vreme
Dostupni smo
Radnim danima od 8:30h do 20h
Subotom od 9h do 16h
Nedelja je neradan dan.
Pišite nam
Pomoć
OSNOVNE INFORMACIJE
Tip rerne
Električna
Zapremina rerne
72 l
Broj grejnih zona
4
Boja
Bela
Garancija
5 godina
Vidi još
Vidi manje
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE
Tip grejnih elemenata
Staklokeramički
Uklonjiva vrata rerne
Da
Ringla 1
Staklokeramička ringla 145 mm, 1200 W
Ringla 2
Ringla 3
Staklokeramička ringla 180 mm, 1800 W
Hromirana rešetka
1 kom
Ringla 4
Gratis pleh za pečenje (plitki)
1 kom
Donji grejni element
1100 W
Gornji grejni element
1200 W
Termostat
Da
Vidi još
Vidi manje
PROGRAMI I FUNKCIJE
Gornji grejač
Donji grejač
Statičko pečenje
BEZBEDNA UPOTREBA
Anti-Tilting oprema
DIMENZIJE I TEŽINA
Širina
60 cm
Bruto težina
38.64 kg
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD)
645x922x684 mm
Dimenzije uređaja (ŠxVxD)
600x850x600 mm