Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W
Šifra artikla: CHT6000W
Barkod: 8606019604356
Šifra proizvođača: CHT6000W
  • NSZ
    CHT6000W
5 godina
0,00 RSD
40.990,00 RSD
40.990,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Količina: 1
2
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
Turbo rerna
TotalView
FlexiDoor
Dva pleha
Uz sve modele šporeta na poklon se dobijaju plehovi različitih veličina.
EasyFix nosači za pleh
Praktični žičani nosači za slobodno podešavanje nivoa pečenja na različitim visinama.
Gratis strujni kabl
Uz svaki uređaj, dobija se gratis strujni kabl.
QuickClean
Glatke površine od emajla i stakla su specijalno dizajnirane da pojednostave čišćenje rerne.
OSNOVNE INFORMACIJE
Tip rerne
Električna
Zapremina rerne
69 l
Broj grejnih zona
4
Boja
Bela
Garancija
5 godina
Vidi još
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE
Tip grejnih elemenata
Staklokeramički
Broj funkcija rerne
8
Indeks energetske efikasnosti - standardni
Potrošnja električne energije - standardna
0.87 kWh/ciklus
Potrošnja električne energije - sa ventilatorom
0.8 kWh/ciklus
Indeks energetske efikasnosti - sa ventilatorom
Uklonjiva vrata rerne
Da
Električni dupli gril grejač
Da
Ringla 1
Staklokeramička ringla 145 mm, 1200 W
Ringla 2
Ringla 3
Staklokeramička ringla 180 mm, 1800 W
Hromirana rešetka
1 kom
Ringla 4
Gratis pleh za pečenje (plitki)
Gratis pleh za pečenje (duboki)
Donji grejni element
1100 W
Električni gril
1400 W
Gornji grejni element
1200 W
Termostat
Tip tajmera
Mehanički
Ukupna snaga
8600 W
Vidi još
PROGRAMI I FUNKCIJE
Svetlo unutar rerne
Brže pečenje na roštilju
Donji grejač sa ventilatorom
Dupli gril sa ventilatorom
Roštilj
Statičko pečenje
Ventilator
BEZBEDNA UPOTREBA
Anti-Tilting oprema
DIMENZIJE I TEŽINA
Količina utovara (40ftHC kontejner)
150 kom
Širina
60 cm
Dubina sa otvorenim vratima
1050 mm
Bruto težina
44.3 kg
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD)
645x922x684 mm
Dimenzije uređaja (ŠxVxD)
600x850x600 mm
Neto težina
43.18 kg
Treba Vam pomoć?
Treba Vam pomoć?
Kontaktirajte nas
Kontaktirajte nas
Okrenite nas putem telefona za više informacija - 022 408 799
Najčešća pitanja
Najčešća pitanja
Ako imate nedoumice, potražite odgovore u sekciji najčešćih pitanja.
Slični proizvodi
Sačuvano u omiljne
Šporet keramicki CHT 5000 WBF
Cena 34.990,00 RSD
Šporet CHT 6000 W
Šporet CHT 6000 W